Serwis Opon

Prawidłowy stan ogumienia w aucie ma ogromny wpływ na poziom bezpieczeństwa oraz komfort podróży. Z czasem opony ulegają zużyciu i muszą być wymienione na nowe. W trakcie ich użytkowania może zajść również konieczność skorzystania z serwisu opon. Niezależnie od tego czy chodzi o wymianę opon czy wulkanizację z zadaniami tymi sprawnie poradzi sobie Papis Serwis. Papis to profesjonalny warsztat samochodowy o szerokim zakresie usług od wielu lat doceniany przez klientów z Poznania i nie tylko. Firma zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych renomowanych firm oraz ich montażem. W ofercie znajduje się również profesjonalne wyważanie opon i felg oraz ich przechowywanie. Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i narzędzia, a zatrudnieni w nim pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Dzięki wysokiej jakości usług oraz atrakcyjnym cenom Papis systematycznie poszerza grono swoich zadowolonych klientów. Jeśli poszukujesz profesjonalnego wulkanizatora w Poznaniu wybierz naszą ofertę.

Oferujemy: naprawę i wymianę opon samochodowych, kupno nowych opon, a także przechowywanie opon samochodowych w okresie letnim lub zimowym.

Kontakt