Serwis Mechaniczny

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu mechanicznego w Poznaniu. Jako jedna z nielicznych placówek oferujemy Państwu komplet usług związanych z naprawą samochodu, łącznie z serwisem blacharskim i lakierniczym. Oczywiście mechanicy należący do naszego zespołu zadbają także o wnętrze pojazdu, niezależnie od posiadanej przez Państwa marki. Współpracujący z nami fachowcy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej, elektroniki i elektromechaniki. Można powierzyć nam również wykonanie przeglądu okresowego całego pojazdu, serwisu opon oraz czyszczenie, dezynfekcję i odgrzybienie klimatyzacji. Jak zatem mogą Państwo sami zauważyć, serwis samochodowy Papis działa kompleksowo – w jednym miejscu pożegnać można wszystkie problemy związane z autem.

Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w doskonały i nowoczesny sprzęt. Również dzięki niemu przeprowadzane przez nas naprawy są wykonane zgodnie z ustalonym terminem. Dysponujemy także własnym magazynem części zamiennych, który jest bardzo dobrze zaopatrzony. To także wpływa na skrócenie czasu realizacji zlecenia oraz obniżenie kosztów usługi. Zależy nam na jak najlepszej i najdokładniejszej obsłudze każdego Klienta, stąd duża popularność naszego warsztatu oraz wiele pozytywnych opinii na nasz temat.

Zatem jeśli szukasz dobrego mechanika to skontaktuj się z nami! Pragniemy zaznaczyć, że Poznań nie jest naszą jedyną placówką. Drugi Serwis Papis znajduje się w pobliskim mieście Luboń. Zapraszamy serdecznie.

Kontakt