Lakiernia

Serwis blacharsko-lakierniczy Papis Poznań serdecznie zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi kosmetyki samochodowej w Poznaniu oraz w okolicy. Dysponujemy nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem, dzięki któremu mamy pewność, że będą Państwo usatysfakcjonowani z przeprowadzonej przez nas naprawy lakierniczej. Nasi fachowcy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące likwidacji usterki, ponieważ współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi lakiernikami. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom, jesteśmy skrupulatni i dokładni, ponieważ wiemy, że likwidacja usterki lakierniczej wymaga precyzji.

Lakiernia samochodowa Papis likwiduje szkody powypadkowe, ale także zajmuje się wyprawkami lakierniczymi, czyli drobnymi rysami, powstałymi na skutek codziennego użytkowania pojazdu. Usuwamy także ogniska rdzy i zabezpieczamy karoserię przed jej ponownym powstawaniem. Nasz zespół doradzi także w kwestii doboru najlepszego lakieru dla Państwa samochodu. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych Klientów, dlatego ci stale do nas wracają i polecają nas dalej. Dzięki temu możemy stale inwestować w rozwój naszego zespołu oraz sprzęt.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, niezależnie od posiadanej marki samochodu. Serwis lakierniczy przedsiębiorstwa Papis posiada swoje oddziały w Poznaniu oraz okolicznym mieście Luboń. Wszelkich informacji udzielamy na miejscu oraz drogą telefoniczną. Zapraszamy.

SERWIS LAKIERNICZY
– naprawy lakiernicze
– usuwanie rys na lakierze
– profesjonalne polerowanie pojazdów
– wyprawki lakiernicze
– pełen zakres kosmetyki samochodowej

Kontakt