Elektromechanika Samochodowa

Papis Serwis zachęca wszystkich kierowców do skorzystania z usług firmy w zakresie napraw elektromechaniki samochodowej. Ze względu na coraz większą ilość podzespołów elektrycznych montowanych w autach dobry elektromechanik jest coraz częściej poszukiwany, a Poznań nie stanowi tutaj wyjątku. Dlatego też oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi obejmujące różnego rodzaju naprawy.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. diagnostykę, wymianę i regenerację alternatorów czy rozruszników, montaż zabezpieczeń i alarmów, a także montaż kamer cofania do auta. Zajmujemy się również naprawą silniczków odpowiedzialnych za działanie dmuchawy czy wycieraczek. Nasi elektromechanicy samochodowi mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który pozwala na sprawne wykrycie usterki w każdym modelu auta. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, który jest bardzo dobrze zaopatrzony i pozwala na skrócić czas potrzebny na naprawę do minimum.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy Papis Serwis wszystkich poszukujących dobrego elektromechanika pojazdów samochodowych w Poznaniu.

Kontakt