Blacharnia

Serwis blacharski Papis świadczy wysokiej jakości usługi w Poznaniu oraz w Luboniu. Zajmujemy się wszelkimi naprawami blacharskimi. Usuwamy wgniecenia w samochodzie powstałe w wyniku stłuczek oraz wypadków. Nasza blacharnia cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze względu na doświadczony zespół, posiadający ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji naprawy serwisowej był jak najkrótszy. Dbamy także o terminowość wykonywanych zleceń.

Gwarantujemy Państwu wymianę części wyłącznie na elementy nowe i oryginalne. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wdrożonym technologiom, blacharnia samochodowa Papis jest miejscem godnym polecenia. Warto nam zaufać nie tylko w przypadku defektów spowodowanych kolizją drogową. Jeśli Państwa samochód uległ zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. gradobicia, to również zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Nasz zespół blacharzy samochodowych oceni szkodę, a także szybko zabierze się do działania.

Oprócz poważnych napraw, nasz serwis w Poznaniu zajmuje się również likwidowaniem drobnych rys i uszkodzeń powstających w wyniku codziennej eksploatacji samochodu. Niestety skutecznie psują one wygląd pojazdu. Właśnie dlatego wprowadziliśmy usługę likwidacji zarysowań lakieru oraz bezlakierowego usuwania wgnieceń. To i znacznie więcej znajdą Państwo w ofercie serwisu blacharskiego Papis. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą Firmą.

SERWIS BLACHARSKI
– naprawy blacharskie
– bezlakierowe usuwanie wgnieceń
– usuwanie skutków gradobicia

Kontakt